Sot Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Gëzuar

Sot Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Gëzuar

Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët për Ditën e Çlirimit.

“Gëzuar Ditën e Çlirimit”, shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

78-vjetori i Çlirimit, ‘Gjermani i fundit’ ndan sërish PS-në dhe PD-në! Begaj, Nikolla, Veliaj dhe ambasadorët homazhe te Varrezat e Dëshmorëve


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Basha takim me biznesin eksportues në Shkodër: Taksat e rritura dhe çmimi i naftës po i çojnë drejt mbylljes

Basha takim me biznesin eksportues në Shkodër: Taksat e rritura dhe çmimi i naftës po i çojnë drejt mbylljes