Qyteti i Durrësit, ja si dukej 30 vite më parë

Qyteti i Durrësit, ja si dukej 30 vite më parë

Qyteti i Durrësit

Qyteti i Durrësit është një nga qytetet më të vizituar nga turistët. Është një qytet i zhytur në histori me plot pasuri natyrore dhe arkeologjike.

Së fundmi është mbipopulluar dhe janë bërë ndërtime të shumta pa plan e kriter dhe ka marrë një pamje krejt tjetër.

Më poshtë do të gjeni disa foto të qytetit të Durrësit si dukej para 30 vitesh dhe si duket sot.

Ora 21:46
Sot është shaktërruar nga ndërtimet, ja si dukej qyteti i Durrësit 30 vite më parë
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kafsha: 20/07/2018 08:22

  Ushtria me Juntë, të dali dhe të ”pastrojë” bregdetin nga Konispoli në Vermosh në një rreze prej dy klm nga bregdeti për në brendësi të territorit. Hi dhe Pluhur! Hi dhe Pluhur! Hi dhe Pluhur! Vetëm kështu do të shpëtojmë nga mu-tëria e neandërtalëve..mu-tëri e paparë mjedisore për 28 vjet neandërtalizmi të pashembullt.

  Përgjigju
 • Bumerangu: 20/07/2018 00:50

  Sa i bukur..,dikur..Durresi VLora Saranda...Injoranca.,djallesia..pa,ngopshmeria e Provincialeve(ne vakumin e kaosin e Shtetit post Komunist...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

AMA jep njoftimin për mediat: Mos i transmetoni këto aktivitete! Janë të ndaluara nga KQZ

AMA jep njoftimin për mediat: Mos i transmetoni këto aktivitete! Janë të ndaluara nga KQZ