POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Qyteti i Durrësit, ja si dukej 30 vite më parë

Qyteti i Durrësit

Qyteti i Durrësit është një nga qytetet më të vizituar nga turistët. Është një qytet i zhytur në histori me plot pasuri natyrore dhe arkeologjike.

Së fundmi është mbipopulluar dhe janë bërë ndërtime të shumta pa plan e kriter dhe ka marrë një pamje krejt tjetër.

Më poshtë do të gjeni disa foto të qytetit të Durrësit si dukej para 30 vitesh dhe si duket sot.

Ora 21:46
Sot është shaktërruar nga ndërtimet, ja si dukej qyteti i Durrësit 30 vite më parë
1 / 16
2 / 16
3 / 16
4 / 16
5 / 16
6 / 16
7 / 16
8 / 16
9 / 16
10 / 16
11 / 16
12 / 16
13 / 16
14 / 16
15 / 16
16 / 16
Komento

Komente

  • Kafsha: 20/07/2018 08:22

    Ushtria me Juntë, të dali dhe të ”pastrojë” bregdetin nga Konispoli në Vermosh në një rreze prej dy klm nga bregdeti për në brendësi të territorit. Hi dhe Pluhur! Hi dhe Pluhur! Hi dhe Pluhur! Vetëm kështu do të shpëtojmë nga mu-tëria e neandërtalëve..mu-tëri e paparë mjedisore për 28 vjet neandërtalizmi të pashembullt.

    Përgjigju
  • Bumerangu: 20/07/2018 00:50

    Sa i bukur..,dikur..Durresi VLora Saranda...Injoranca.,djallesia..pa,ngopshmeria e Provincialeve(ne vakumin e kaosin e Shtetit post Komunist...

    Përgjigju