Sot kjo vogëlushe është një nga më të bukurat e Shqipërisë (FOTO)

Sot kjo vogëlushe është një nga më të bukurat e Shqipërisë (FOTO)

Ajo është duke shijuar periudhën e saj më të lumtur për momenti, pasi vetëm pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Ish-missi, Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Saysiman u bënë prindër të djalit Efehan.

Teksa është duke u kujdesur për të voglin, Almeda është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj. Aktorja ka ndarë në Instastory një foto nga koha kur vetë ishte një fëmijë dhe në kokë mbante lule të verdha si kurorë.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • www.youngtribune.com: 01/07/2019 11:43

    Duhet nje panel te thote e te shprehet midis me te bukures se Shqiperise

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak