Speciale/ 'Tani çdo gjë ka marrë fund', trajneri i Partizanit i trishtuar për humbjen me Vllazninë: Arbitri hodhi në erë sezonin

Disfata 0-1 kundër Vllaznisë ka plogështuar trajnerin e Partizanit Ilir Daja. Kjo humbje për të kuqtë do të thotë se titulli kampion i këtij sezoni mund të fitohet vetëm në rast të një mrekullie, ndërkohë që para ndeshjes shnaset ishin tepër të mëdha. Disfatën Daja ia atribuon vetëm arbitrit Jorgji, që për të dha një penallti inekzistente. Trajneri i Partizanit shkon më tej, duke deklaruar se arbitri hodhi poshtë mundin e një sezoni, ndërsa shtoi se nuk e di ku e gjen guximin.

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Si e vranë grekët patriotin, Kadri Gjata Kumbaro, kryetarin e Klubit 'Bashkimi' të shqiptarëve të Janinës dhe botuesin e gazetës 'Zgjimi i Shqipërisë'