POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Spiropali publikon foton e veçantë me dy figurat e njohura: Me një Gjeni si Ky dhe një Zonjë si Kjo

Zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka publikuar në rrjetin e saj Facebook një foto me shkrimtarin e madh të letërsisë shqiptare Ismail Kadare dhe bashkëshorten e tij Helena Kadare.

"Me një Gjeni si Ky dhe një Zonjë si Kjo, asnjë mundim nuk është i kotë, asnjë lodhje nuk është e tepërt, asnjë shpresë nuk është e parealizueshme për një Shqipëri europiane, të begatë dhe të qytetëruar", shkruan ajo krah fotos.

Fotot e postuara nga Elisa Spiropali

m.v./r.k./Shqiptarja.com
Komento