S’po më pritet me t’i pa sytë: Bardhi, i bën dedikimin e ëmbël bebushit

S’po më pritet me t’i pa sytë: Bardhi, i bën dedikimin e ëmbël bebushit

Sara dhe Bardhi

Bardhi dhe Sara Gjordeni po shijojnë periudhën më të bukur. Ata po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë dhe çdo emocion të kësaj pritje nuk kanë që ta ndajnë me dashamirësit e tyre.

Ndonëse Bardhi ka qenë paksa më i rezervuar se Sara për këtë pjesë, me anë të një Story në Instagram ai nuk ka ngurruar që të bëjë një dedikim mjaft të ëmbël bebit që pritet të vij në jetë së shpejti.

 “S’po më pritet më t’i pa sytë”, shkruan këngëtari krahas fotos ku duken dy papuçe të vogla, të bardha.

Kujtojmë se çifti u lidhën në brenda shtëpisë në Big Brother VIP 3 dhe vetëm pak kohë pas daljes së tyre, dyshja në një intervistë televizive konfirrmuan se ishin në pritje të një fëmije.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Zaloshnja: 1.7 milionë turistë nga Kosova? Gjithsej 1.6 milionë banorë ka Kosova…

Zaloshnja: 1.7 milionë turistë nga Kosova? Gjithsej 1.6 milionë banorë ka Kosova…