Sport – Itali – Formacioni më i mirë i javës në Serinë AKlose
TIRANE, 13 Prill /ATSH/. - Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të javës në Serine A ne Itali.
Ne kete formacion gjenden dy lojtarë të Interit, Rodrigo Palacio e Samir Handanovic. Në sulm jane German Denis e Miroslav Klose.
Paraqitje shume te mire në fundjavë bëri edhe Dries Mertens i Napolit, që gjithashtu është në 11-shen më të mirë.

/a.ke/
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme