Kolumbianët ‘përjetësojnë’ Shakirën, statujë në qytetin e saj të lindjes

Kolumbianët ‘përjetësojnë’ Shakirën, statujë në qytetin e saj të lindjes

Kolumbianët e kanë përjetësuar këngëtarën e famshme Shakira në një bust gjigant. Statuja e bronztë është zbuluar të martën në qytetin e sja të lindjes në Barranquilla.

Bronzi raportohet të jetë 6.5 metra i gjatë dhe e portretizon Shakirën në këmbë duke vallëzuar, pjesë kjo e ndarë nga hiti i saj “Hips Don’t Lie”.

Shakira e ka shpërndarë statujën e saj edhe në Instagram.

“Jam shumë i emocionuar për këtë nderim për gruan kolumbiane në Barranquilleras”, ka shkruar Shakira.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Justin Timberlake reagon për herë të parë pas arrestimit

Justin Timberlake reagon për herë të parë pas arrestimit