Stil dhe kombinim/ Deputetja e PS spikat në parlament

Deputetja e PS-së Fier

COVID-19 është prej kohësh mes nesh, dhe kjo gjë ka bërë të domosdoshme mbajtjen e maskës dhe gjithësecili përpiqet të respektojë rregullat që kanë vendosur.

Ditën e sotme është mbajtur senaca parlamentare, ku gjithë vemendjen e mori deputetja e PS-së në Fier, Antoneta Dhima e cila duket se veç maskës ajo ruan stilin, kombinim dhe trendin. Në fotot e shkëputura shohim teksa mban të veshur fustanin dhe e kombinon  maskës me copën e fustanit. Kjo është një ide shumë e mirë në keto ditë të veshtira pandemie gjithashtu shfaq një mesazh sensibilizues për të gjithë.

Më kryesorja është mbajtja e maskës, që tashmë është e vendosur me ligj që duhet të mbahet në ambientet e mbyllura.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19, a mendoni se rrezikojmë të mbyllemi sërish?

Komento

Komente

  • Silistja: 24/09/2020 19:03

    Grat e parlamentit nuk e kan mendjen tjeterkund vetem si te vishen,a po vrasin mendjen per ket popull te varfer.Mjer populli me ju ,po ku ka me bukur se me qene e thjeshte si deputete e botes.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e gazetarit në Kosovë/ Djali i Remzi Hoxhës: U vra se zbuloi informacione për zhdukjen e babait tim