Stine dhe Ronela Hajati kapen duke u puthu

Stine dhe Ronela Hajati kapen duke u puthu
Kantautori Stine dhe këngëtarja Ronela Hajati janë fotografuar fundjavën në një nga klubet e Tiranës duke kaluar momente sensuale me njëri-tjetrin. Ata kanë qenë me një grup shoqërie por puthjet dhe prekjet nuk munguan nga të dy.
Mesa duket për dy nga këngëtaret nuk bën përshtypje masa e njerëzve dhe fjala privatësi nuk ka ndonjë rëndësi të madhe. I urojmë lidhje të mbare dhe të gjatë nëse kjo është një e tillë për ata te dy.

SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Gjendet një i moshuar i humbur në Kamëz, policia: Njoftoni 112 nëse keni dijeni për familjarët e tij! Dyshohet me probleme të shëndetit mendor

Tiranë/ Gjendet një i moshuar i humbur në Kamëz, policia: Njoftoni 112 nëse keni dijeni për familjarët e tij! Dyshohet me probleme të shëndetit mendor