Stresi flet sërish për sëmundjen e ish bashkëshortes së tij: Ka dy tumore në kokë, nuk e di sesa kohë i ka mbetur për të jetuar

Stresi flet sërish për sëmundjen e ish bashkëshortes së tij: Ka dy tumore në kokë, nuk e di sesa kohë i ka mbetur për të jetuar

Stresi dhe ish gruaja e tij, Keisi

Mbrëmjen e djeshme, në spektaklin e fundit të Big Brother VIP Kosova është përfshirë edhe ish-bashkëshortja e Stresit, Keisi. Stresi ka folur disa herë për të duke theksuar se po tenton të rikthehen sërish bashkë.

Veç tjerash, 36-vjeçari teksa tha se po bënte maksimumin që të afrohej sërish me ish gruan e tij, ka ripërsëritur se Keisi vuan nga tumori në tru duke shtuar se nuk e dinte sesa kohë jetë i kishte mbetur. 

“Është e vërtetë që unë jam i ndarë prej dy vitesh. Jam nga ata burra që po bëj përpjekje maksimale të kthehem me një femër që e dua akoma, edhe pse jam ndarë që dy vjet. Mendoj që dy vjet secili ka bërë jetën e vet, edhe ajo ka jetën e vet. Por po luftoj shumë sepse ajo ka dy tumore në kokë në qoftëse nuk e dinë shqiptarët po lufton me jetën dhe e kam shumë personale ndërkohë që i kisha kërkuar Julianës dhe banorëve të tjerë është një vajzë që po lufton me jetën atje jashtë edhe kjo është ndërgjegja ime, e një burri që po bën maksimumin t’i afrohem asaj femre. Nuk e di a do të jetojë apo jo më. Është serioze sepse ka dy tumore në kokë. Po luftoj për një gabim shumë të madh dhe nuk kemi pse të diskutojmë tani”- shtoi ai.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Emigrati: 31/01/2023 09:15

    Na jan ba kto big dro si me qen ne repartin e ancilogjis

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së