VIDEO/Stuhi të forta në Dibër, gazetari i Report Tv mbulohet nga dëbora në Qafë-Murrizë

 

Qarku i Dibrës është përfshirë nga reshje dhe stuhi të forta dëbore.

Gazetari i Report Tv, Mahir Jangulli, i cili ka dalë në terren në bypassin e Qafë-Murrizës, aks i cili është bllokuar si pasojë e dëborës e kishte të pamundur që të raportonte, për shkak të stuhisë së fortë së borës.


Lajmi kryesor:

Makina të bllokuara nga bora në Iballë, evakuohen pasagjerët! Fushë-Arrëzi në izolim total! Stuhi në mbarë vendin


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Policja 21-vjeçare vetëvritet me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri: Fshiu sms në telefon

Policja 21-vjeçare vetëvritet me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri: Fshiu sms në telefon