Stuhia dhe breshëri zbardhin Belshin në pak sekonda (VIDEO)

Pasditen e sotme Belshi është mbërthyer nga një mot i pazakontë, teksa reshjet intensive të breshrit në pak sekonda kanë zbardhur tokën. Report Tv sjell pamjet nga stuhia.

Moti i keq ka detyruar drejtuesit e makinave që për disa minuta derisa u qetësua situata të ndalojnë, pasi lëvizja ishte e pamundur nga stuhia.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Lufta ndaj informalitetit rrit zhdoganimet e cigareve me 64% në janar 2023

Lufta ndaj informalitetit rrit zhdoganimet e cigareve me 64% në janar 2023