Stuhia/ Probleme me tensionin 110 kV, një pjesë e Durrësit pa energji për disa minuta

Stuhia/ Probleme me tensionin 110 kV, një pjesë e Durrësit pa energji për disa minuta


OSHEE ka njoftuar se për shkak të stuhisë që ka kapluar  vendin në qytetin e Durrësit ka patur probleme në rrjetin e tensionit të lartë 110 Kv. Si pasojë e këtij problemi një pjesë e qytetit të Durrësit ka mbetur pa energji për disa minuta. Por më pas situata është normalizuar dhe energjia është rikthyer.


Lajmi kryesor:

Rrufe, shi e erë/ Moti i keq përfshin Shqipërinë, thyhen pemë e përmbyten rrugë, probleme edhe me energjinë


  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Protesta për VAR-in, pezullohet ndeshja në Norvegji

Protesta për VAR-in, pezullohet ndeshja në Norvegji