VIDEO/ Sulmi me armë drejt autobusit në Kosovë, momenti kur qytetari dërgon nxënësin e plagosur në spital

Report Tv ka siguruar pamjet e para nga ngjarja në Kosovë, ku drejt një autobusi me nxënës u qëllua me armë zjarri. Në pamjet e siguruara shihet ambulanca dhe një qytetar që mban në duar një nxënës të plagosur duke e dërguar në spital.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


M.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Në arrest shtëpie, por shpërndante kokainë, arrestohet 31-vjeçari në Kukës