Super e lumtur! Emina Cunmulaj falenderon bashkëshortin për gjithçka (FOTO)

Super e lumtur! Emina Cunmulaj falenderon bashkëshortin për gjithçka (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj festoi 35-vjetorin në mënyrën më speciale. Për t'i dhuruar festën ideale ishte pikërisht bashkëshorti i saj i cili u kujdes deri në detaje. Tashmë Emina ka zgjedhur t'a falenderojë publikisht partnerin e saj për gjithçka. 

“Zemra ime. Të dua nga hëna deri në kthim. Faleminderit që gjithmonë më bën të ndihem speciale”, ka shkruar Cunmulaj. Çifti  janë prindër të dy vogëlusheve, Ella dhe Mia Soraya.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’