Super gafë në GJKKO, policia ngatërron Ilirjan Feçin, sjell në seancë një tjetër

Super gafë në GJKKO, policia ngatërron Ilirjan Feçin, sjell në seancë një tjetër

1652884638_Screenshot1.jpg

Seanca e sotme në ‘Plumbi i artë’ në GJKKO është shënuar edhe me një super gafë. Është sjellë në gjykatë një qytetar tjetër në vend të Ilirian Feçit i cili mbahet ne burgun e Shën Kollit.

Personat kanë pasur të njëjtët gjeneralitete, vetëm me ndryshim emrin e babait. I dënuari duhet të vinte nga burgu i Shën Kollit ndërkohë që është sjellë person tjetër nga Burgu 313 në Tiranë. 

Pasi kanë mësuar këtë fakt, gjykatësit kanë urdhëruar kthimin e personit të ngatërruar në ambientet e burgut dhe marrjen e Ilirjan Feçit të vërtetë, të cilit do t’i komunikohet masat e sigurisë pasi të mbarojnë me të tjerët


Lajmi kryesor:

DOSJA 'Plumbi i artë', 18 të arrestuarit lihen në burg! I penduari Nuredin Dumani e mëson në spital! 2 prej tyre s'kanë lekë për avokat, policia sjell gabimisht një person tjetër


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

SHBA: Disa kompani do të paguajnë udhëtimet e stafit për aborte