Sylvinho ndan mendjen, lista finale me 26 emrat për në Euro 2024

Sylvinho ndan mendjen, lista finale me 26 emrat për në Euro 2024

Kombëtarja

Simon Simoni do jetë jashtë listës së Kombëtares për në "Gjermani 2024". Miqësorja e sotme kundër Azerbajxhanit ka treguar edhe listën finale të kuqezinjve për në Euro 2024.

Trajneri Sylvinho kishte thirrur 27 futbollistë dhe siç ishte parashikuar portieri Simon Simoni ka mbetur në tribunë për miqësoren e sotme, duke lënë të kuptohet se mosgrumbullimi i tij e ka lënë jashtë fazës finale të Evropianit. Kështu mësohen edhe 26 futbollistët që do na përfaqësojnë në fazën finale të Euro 2024.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Operacioni antidrogë në Tiranë/ Kush është Armando Xheladini, 52 vjeçari me 3 emra, 16 vite më parë akuzohet se vrau një shqiptar në Athinë

Operacioni antidrogë në Tiranë/ Kush është Armando Xheladini, 52 vjeçari me 3 emra, 16 vite më parë akuzohet se vrau një shqiptar në Athinë