Takimi me Bashën/ Studentja shkrin së qeshuri sallën: Jam nga Librazhdi, por s'kam lidhje me mashtruesin klasik Balla! Na degjeneroi zonën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur një takim me të rinjtë e Elbasanit. Ajo që spikati në nisje të këtij takimi ishte një studente nga Librazhdi, një demokrate e flaktë e cila mbajti një fjalim të shkurtër të "frymëzuar" nga lideri historik demokrat Sali Berisha, teksa nuk mungoi që të hidhte edhe kunja për numrin 2 të PS, Taulant Balla.

"S'kam lidhje me mashtruesin klasik Taulant Balla, që më ka degjenuar zonën dhe mbiemrin. Kur ishte Berisha në pushtet, u ndërtuan mijëra rrugë, Me ardhjen në pushtet të "komunistëve të rinj", gjërat ngrinë. Unë jam shpresë plot që me ardhjen e demokratëve gjërat do të ndryshojnë...mundësisht mund të krahasohemi me Gjermaninsë se i kemi kushtet", tha ajo, teksa salla shpërtheu në të qeshura.


Lajmi kryesor:

Strategjia e re! Basha tur nëpër Shqipëri/ Studentja nga Librazhdi: S'kam lidhje me mashtruesin klasik Balla, na degjeneroi zonën


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në zgjedhjet e 25 prillit PD dhe LSI duhet të garojnë bashkë apo të ndara?×

Lajmi i fundit

John

'Topalli ftohet në TV Zeni, anulohet emisioni! Mero Baze: Duhej të shihej vetëm Luli! Liria e shtypit e Berishës, as në frëngji të kullës së tij s’të le të nxjerrësh kokën