Takimi me Tabakun dhe Gjonajn, ambasadorja Kim mbërrin në kryesinë e Kuvendit

Takimi me Tabakun dhe Gjonajn, ambasadorja Kim mbërrin në kryesinë e Kuvendit

Ambasadorja Yuri Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit, ku do të zhvillojë një takim me deputetet Jorida Tabaku dhe Etilda Gjonaj. Në fokus të takimi do jetë integrimi i vendit.


Lajmi kryesor:

Kim takim me Gjonajn dhe Tabakun në Kuvend, në fokus të bisedës integrimi i Shqipërisë në BE


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën