'Të gjitha këto e kanë një fund' Devis Xherahu në karantinë: Më mungon... (VIDEO)

Këngëtari Devis Xherahu ka publikuar një video selfie nga shtëpia e tij, ku ndodhet tashmë i karantinuar. 

Ai këndon këngën "Parandjenja", një bashkëpunim i suksesshëm me Eranda Libohovën. 

"Përshëndetje nga karantina, mungon vetëm mikja ime Eranda Libohova", shkruan këngëtari. 


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?