'Të jesh femër duhen top*' Angela Martini bën deklaratën befasuese krah fotove të nxehta

Anxhela Martini është një nga femrat më të lakuara në media. Modelja sexy e martuar me rumunin miliarder, së fundmi ka treguar për mediat e huaja se do I japë karrierës së saj një kthesë tjetër. Tashmë ajo është duke shkruar libra dhe do e shohim dhe në rolin e producentes. Së fundmi modelja ka postuar foto mjaft provokuese të shoqëruar me një shprehje pikante.

‘Të jesh femër ndonjëherë duhen  top*’ shkruan Angela krah fotove teksa pi puro.

1/2
A.P./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Youngtribune: 12/06/2019 11:10

    I dashuri I Anxheles eshte denuar ne Rrumani me forme te prere me 5 vjet e 9 muaj burg. Lexo me teper tek www.youngtribune.com

    Përgjigju