Të kesh fatin të kthehesh në çdo të famshëm, artisti britanik mundet (FOTO)

Alexis Stone

Alexis Stone është një artist me famë botërore britanike, që mburret me gati 880k ndjekës në Instagram, i cili vazhdon të vërshojë internetin me aftësitë e tij të grimit. Artisti e shndërron veten në çdo personazh të famshëm.

Ai mund të bëhet një Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Adele, Billie Eilish apo një Madonna. Me fotot më poshtë do të mahniteni nga ngjashmëria e tij me këto vipa botërorë.

  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grushti i shtetit me viktima civilë në Sudan zemëron SHBA-në! Ndalon dërgimin e 700 mln dollarëve të ndihmës urgjente