Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, pranë banesës së ish policit

Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, pranë banesës së ish policit

Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje në Divjakë. Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar njëherë në ajër me armë në fshatin Ferras. Autorit ka qëlluar me armë zjarri në ajër pranë banesës së shtetasit Pellumb Beqiri, i cili ka qenë ish-efektiv i FNSH në Fier.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

"Sot rreth orës 18:50, në fshatin Ferras, Divjakë, dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar njëherë në ajër me armë zjarri. Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e personit që dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri", thotë policia.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Emri i tij u përdor për t’iu marrë para biznesmenëve, reagon Pjerin Ndreu

Emri i tij u përdor për t’iu marrë para biznesmenëve, reagon Pjerin Ndreu