Telefoni i ‘merr mendjen’ dhe teknologjia e ‘verbon’, i riu harron së është në rrugë, bie në shatërvan dhe bëhet qull (VIDEO)

Teknologjia është bërë pjesë e pandashme e jetës sonë dhe telefoni zgjatim i dorës, ndërsa personi në video është shembulli konkret i hutimit që të shkaktojnë ato!

I “zhytur” në botën e teknologjisë, duket se djali në video harroi se po ecte në rrugë “me rreziqe” dhe u gjend i zhytur në ujë, pasi ra në një shatërvan.

Incidenti është mjaft komik, pasi pas rënies me koke në sekondë fluturuan edhe qeset të cilat mbante në dorë. Në momentin që i riu arrijnë të ngrihet edhe përse qull në ujë fillon të shohë nëse  “zgjatimi i tij i dorës” ose ndryshe telefoni është në rregull.

Teknologjia një e mirë apo një “hutim”?

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Dosja 'Babale', shtyhet sërish seanca në Gjykatën e Apelit për Ervin Salianjin! Avokati i deputetit mungon për arsye shëndetësore

Dosja 'Babale', shtyhet sërish seanca në Gjykatën e Apelit për Ervin Salianjin! Avokati i deputetit mungon për arsye shëndetësore