Tentohet të rrëmbehet vajza 1 muajshe e Neymar! 2 persona të armatosur hyjnë në banesën e ish-partneres së tij, i marrin peng prindërit

Tentohet të rrëmbehet vajza 1 muajshe e Neymar! 2 persona të armatosur hyjnë në banesën e ish-partneres së tij, i marrin peng prindërit

Neymar me partneren dhe vajzën e tij

Shtëpia e të dashurës së futbollistit Brazilian Neymar ka rënë pre e grabitjes së fundmi në San Paulo të Brazilit. Mediat e huaja shkruajnë se 2 persona të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e Bruna Biancardit ditën e djeshme në tentativë për të rrëmbyer foshnjën 1 muajshe të modeles dhe futbollistit të njohur.

Në shtëpi kanë qenë vetëm prindërit e modeles, të cilëve grabitësit u morën sende me vlerë.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Ngjarja po hetohet si tentativë rrëmbimi, ndërsa dyshohet se 2 personat e armatosur janë ndihmuar nga një i tretë i cili ishte banor i zonës.

Neymar aktualisht ndodhet në Arabinë Saudite pasi nënshkroi për Al-Hilal në gusht.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Historia e rrallë e poetit të njohur: Tahirin, që ishte edhe deputeti, e ndala në një xhep të minierës dhe kur ja tregova hallin që kisha, ai më tha: ti je një kriminel…

Historia e rrallë e poetit të njohur: Tahirin, që ishte edhe deputeti, e ndala në një xhep të minierës dhe kur ja tregova hallin që kisha, ai më tha: ti je një kriminel…