Tentoi t’i jepte rryshfet policisë rrugore, arrestohet shoferi në Tiranë (Video)

Një shofer 25-vjeçar është ndaluar nga policia rrugore e Tiranës pasi ka kyer shkelje. Ai ka tentuar që të korruptojë policët duke u dhënë rryshfet por është vënë në pranga.

"Sot në datë 03.04.2024  është arrestuar një drejtues mjeti “për korrupsion aktiv” të punonjësve të Policisë Rrugore e mbetur në tentativë, përkatësisht shtetasi me iniciale, A.Z 25 vjeç. I kapur në shkelje ky shtetas ka tentuar t’i ofrojë punonjësit të Policisë së Shtetit rryshfet|", njofton policia.

Policia Rrugore apelon për respektimin e rregullave dhe fton qytetarët të denoncojnë shkeljet në 112.
 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luka: 03/04/2024 20:10

  Mjaft me arrestime. Hiqeni patenten dhe kaq.

  Përgjigju
 • Gjovalin: 03/04/2024 19:10

  Eshte shume funny ky muhapet mua personalisht ne lushenje Police gjovalin boci me mori me dhune 5000 te reja dhe sishte i kenaqur kontaktova dhe nje gazetare te G.SH. Dhe me sa kuptova Nga biseda me ate nuk shte e interesuar fare ta botonte kete lajme, U a punofshin sa me zi ajo P.Rr.Shqiptare e keni hallall

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Pasojat e shpërthimit me tritol në Gramsh, u thyen xhamat e banesave dhe makinave përreth

FOTOLAJM/ Pasojat e shpërthimit me tritol në Gramsh, u thyen xhamat e banesave dhe makinave përreth