VIDEO/ Tentuan të grabisin argjendarinë në Shkodër me anti-djersë, lihen në burg çifti! Dalin pamjet, kush janë burrë e grua dhe momenti kur përleshen me pronarët

Arben dhe Anisa Hoxhaj, burrë e grua që tentuan të vidhnin argjendarinë në Shkodër duke përdorur një anti-djers si armë të ftohë, janë lënë sot në masën e sigurisë 'burg pa afat'.

Ndërkohë Report Tv ka siguruar edhe videon e momentit kur çifti futen në argjendari dhe tentojnë ta grabisin. Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë shihet gruaja teksa nxjerrë anti-djersën dhe ja drejton pronarëve të argjendarisë, e më pas tentojnë të marrin florinjtë që ishin mbi banak. Ata kanë hasur menjëherë me rezistencën e pronarëve duke u përleshur me ta.

Çifti duket se bënin një jetë të mirë, ku në fotot e tyre shihen teksa pozojnë me shishe shampanje në duar, ndërsa mbajnë orë 'Rolex'.

Ngjarja u regjistrua më 27 janar, teksa çifti i bashkëshortëve u arrestuan menjëherë pas ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shembja e rrugës Korçë-Erseke, inxhinieri Nazarko: U ndryshua gjurma për t’i rritur vlerën projektit, është 5-fishuar! Nëse arnohet, s’ka garanci, duhet urë

Shembja e rrugës Korçë-Erseke, inxhinieri Nazarko: U ndryshua gjurma për t’i rritur vlerën projektit, është 5-fishuar! Nëse arnohet, s’ka garanci, duhet urë