Tepelenë/ Bariu gjen një person të mbytur në fshatin Maricaj

Foto ilustruese

TEPELENË- Një trup i pajetë është gjetur në fshatin Maricaj të Tepelenës. Burime nga policia bëjnë me dije se trupi i pajetë është gjetur nga një çoban dhe ishte i mbytur në lumin e kësaj zone.

Personi qe është gjetur është nga Fieri i moshës mbi 50 vjeç dhe quhet Arben Stambolliu. Sipas grupit hetimor i cili po punon për identifikimin e tij bëhet e ditur se trupi ka qenë i dalë në breg të lumit dhe deri tani nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e tij.  Dyshohet se viktima të jetë endacak.

  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ish-deputeti i LSI: Qeveria të marrë këto dy masa kundër COVID-it, pasi në dimër do ta pësojmë keq