Tërmet 3.8 ballë pranë Himarës, ndihet edhe në Sarandë

Tërmet 3.8 ballë pranë Himarës, ndihet edhe në Sarandë

Një tërmet i fortë ka goditur Himarën pasditen e sotme. Lëkundja ka qenë e shkallës 3.8 ball i shkallës rihter. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë rreth 5 kilometra larg Himarës.

Tërmeti ka rënë në orën 19:47 dhe është ndier në disa zona përreth e deri në Sarandë. Deri mw tani nuk ka raportime për dëme në njerëz apo dëme materiale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë

Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë