Tërmet 5 ballë në jug të Greqisë, nuk raportohet për të lënduar apo dëme

Tërmet 5 ballë në jug të Greqisë, nuk raportohet për të lënduar apo dëme

Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak më parë në jug të Greqisë.  Nga raportimet e deritanishme tërmeti ka qenë me magnitudë 5 ballë, teksa deri më tani nuk ka njoftime për të lënduar apo dëme materiale.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në jug të vendit fqinj, me thellësi 127 km.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë