Tërmeti me magnitudë 4.7 ballë me epiqendër në Klos, lëkundjet të forta ndihen në Tiranë, qytetarët dalin nga banesat (VIDEO)

 

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.7 ballë është ndjerë mbrëmjen e sotme në disa qytete të vendit, ndërsa lëkundje të forta janë ndjerë edhe në Tiranë. Tërmeti ka krijuar frikë dhe panik te disa qytetarët në kryeqytet, të cilët kanë dalë nga banesat e tyre duke qëndruar në rrugë.


Lajmi kryesor:

Tërmet me magnitudë 4.7 ballë me epiqendër në Klos, lëkundje të forta ndihen në Tiranë e disa qytete të vendit! Sizmiologu: S'ka vend për panik


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari