Teuta nuk ndalet, mund Skënderbeun dhe ngjitet e treta

Teuta arrin fitoren e katërt radhazi në Superligë. Durrsakët mposhtën 1-0 Skënderbeun në ndeshjen e fundit të javës së 32-të të Superligës dhe rimarrin vendin e tretë në renditje.

Fatin e takimit e vendosi një gol i Sherif Kallakut në fillimin e pjesës së dytë. Teuta mbetet në zonën e Kupave të Europës ndërsa korçarët humbasin terren në renditje. Më herët Kukësi mundi Tiranën dhe Bylis-Partizani u mbyll në barazim.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

7 mijë protestues kundër qeverisë përleshen me policinë në Bejrut: Ikni jeni të gjithë vrasës (VIDEO)