Thellohet bilanci i aksidentit në Rrogozhinë, shkon në tre numri i viktimave

Ka shkuar në tre numri i viktimave të aksidentit të Rrogozhinë, ku u përfshinë tre automjete. Mësohet se ka ndërruar jetë edhe shtetasi Bajram Koni, bashkëshorti i shtetases Merushe Koni (që ndërroi jetë pak më parë)


Lajmi kryesor:

Aksident me 3 viktima në Rrogozhinë! Humbin jetën çifti i bashkëshortëve dhe oficeri i burgut të Peqinit! I plagosur edhe 1 fëmijë (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Tentoi të përplaste me makinë çiftin e bashkëshortëve, Taulant Mekollari i dënuar më parë për trafik droge! Sherri nisi për parakalim të gabuar