Theu rregullat anti-COVID, fansave të Rita Orës nuk iu del e keqja: Përjashtojeni nga emisioni!

Theu rregullat anti-COVID, fansave të Rita Orës nuk iu del e keqja: Përjashtojeni nga emisioni!

Rita Ora nga ditëlindja e saj

Pasi ka thyer çdo rregull COVID në ditëlindjen e saj luksoze të organizuar në fund të nëntorit, Rita Ora është kthyer në një nder personazhet më të “sulmuara” nga publiku.

Kjo pasqyrohet edhe nga humbja e 220 mijë ndjekësve nga rrjeti i saj social Instagram, të cilët vazhdimisht e akuzojnë në lidhje me veprimin që ka bërë.

Fansat e “The Masked Singer”, kanë “shpërthyer” dhe kanë kërkuar që Rita Ora të largohet nga emisioni, pasi ajo ka shkelur në mënyrë të vullnetshme rregullat anti-COVID.

Një nder komentuesit ka shkruar “Rita Ora duhej të ishte hequr nga ‘TheMaskedSinger’ pasi me vetëdije ka thyer rregullat e bllokimit!”.

Sipas mediave të huaja, ajo ka paguar një shumë të majme në mënyrë që restoranti të lejonte të zhvillohej festa e ditëlindjes së saj me kamera të fikura.

Ditëlindja e këngëtares me origjinë shqiptare është festuar më 28 nëntor gjatë një izolimi kombëtar në Britaninë e Madhe, ajo ka kërkuar edhe falje publike disa ditë më vonë por duket sikur fansat ende nuk e kanë falur.

J.GJ./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?



×

Lajmi i fundit

'Euronews Green' artikull Vjosës: Shqipëria mbrojti lumin e fundit të egër në Europë, e shpalli Park Kombëtar

'Euronews Green' artikull Vjosës: Shqipëria mbrojti lumin e fundit të egër në Europë, e shpalli Park Kombëtar