I thotë të gjitha pa fjalë! Postimi i djalit të kryeministrit për nënën dhe gjyshen (FOTO)


Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka uruar nënën dhe gjyshen me rastin e 8 Marsit. Greg 'nuk ka gjetur fjalë' për të uruar mamanë, aktoren e njohur Matilda Makoçi, teksa ka publikuar foton e saj në Instagram kur ka qenë e re, mbi të cilën ka shkruar thjesht emrin e saj duke e shoqëruar me një zemër. Në postimin e dytë ka publikuar foton e dorës së gjyshes mbi të cilën ka shkruar emrin e saj, Neta shoqëruar po me një zemër.


Lajmi kryesor:

8 Marsi festë dhe protestë, gjesti i veçantë i policisë në Vlorë! Rama 'thumbon' paraardhësit, Meta: Gratë s'duhet të keqpërdoren nga politika


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika