'Thuaji të zhdukë kanabisin sa më parë'/ Zbardhet emri i policit që dekonspiroi 'Guardia di Finanza'! Telefonata me të arrestuarin (EKSKLUZIVE)

'Thuaji të zhdukë kanabisin sa më parë'/ Zbardhet emri i policit që dekonspiroi 'Guardia di Finanza'! Telefonata me të arrestuarin (EKSKLUZIVE)

Detaje të reja nga operacioni antikanabis i SPAK në Skrapar. Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta mëson ekskluzivisht se efektivi i policisë Astrit Duro dekonspiroi operacionin. Mësohet se sapo ka përfunduar mbledhjen ai ka telefonuar një nga të arrestuarit, Enver Muçaj ku i ka thënë se duhet të zhdukte drogën.

"Merre atë Fuatin në telefon, atë Fuatin urgjentisht dhe thuaji po pati mundësi t'i zhduku sa më parë tërë natën! Nesër për nesër, hajt shëndet", mësohet t'i ketë thënë ai.


Lajmi kryesor:

Skrapari si Lazarati/ Pamje si thahej kanabisi në një stallë lopësh! Telefonata e policit që dekonspiroi 'Guardia di Finanza': Merre Fuatin dhe thuaji të zhdukë drogën! SPAK 23 urdhër arreste


B.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Goditi me helikën e gomones turistin në Karaburun, arrestohet 42-vjeçari! Akuzohet për plagosje të rëndë me dashje

Vlorë/ Goditi me helikën e gomones turistin në Karaburun, arrestohet 42-vjeçari! Akuzohet për plagosje të rëndë me dashje