'Ti ke gojë të flasësh për Ilnisën?', Meritoni debaton ashpër me Romeon

'Ti ke gojë të flasësh për Ilnisën?', Meritoni debaton ashpër me Romeon

Meritoni dhe Romeo

Meritoni i ka pasur të njëpasnjëshme debatet me banorët që pas daljes së Ilnisës nga shtëpi e Big Brother. Meritoni akuzoi Romeon se ishte përpjekur të bënte Ilnisën të ndihej keq duke i përmendur faktin që vëllai i tij nuk e takoi kur erdhi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pjesë nga debati mes banorëve:

Meritoni: Nuk të vjen marre

Romeo: Nuk më vjen marre se nuk ta përdora unë, e përdore, ta përdora janë rregulla burrash këto. Hajt tani mos më bëj si i bukur

Meritoni: Si nuk të vjen marre, ti ke gojë të flasësh për Ilnisën? Që e përmende Rinorin dhe e bëre me u ndje keq?

Romeo: Pasi përmende ti familjen time…

Meritoni: Përdore situatën me vëllain tim për të goditur Ilnisën

Romeo: Asnjëherë, një gjë që nuk ta bëj, mos ma bëj

Meritoni: Ti je dyfytyrsh, siç u tregove atje që erdhe për të na takuar gjasme

Romeo: Erdha të të jap dorën atje

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • EXP RENTAL CARS: 08/04/2024 21:28

    Vetem Luizi eshte drita me e bukur.mreti.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

EMRAT+FOTO/ Kush janë 9 të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë, zhvatën 7.2 mln euro

EMRAT+FOTO/ Kush janë 9 të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë, zhvatën 7.2 mln euro