FOTOLAJM/ Tifozët e Romës 'pushtojnë' Tiranën, si asnjëherë më parë çdo 30 min një avion ikën nga Rinas pas mesnate

FOTOLAJM/ Tifozët e Romës 'pushtojnë' Tiranën, si asnjëherë më parë çdo 30 min një avion ikën nga Rinas pas mesnate

Roma do të jetë përballë Feyenoord në finalen e Conference League që do të luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania” duke nisur që nga ora 21:00. Shumica e tifozëve italian kanë ardhur me charter në Tiranë dhe si asnjëherë më parë, çdo 30 min një avion ikën nga Rinasi pas mesnate. 


Lajmi kryesor:

Sa shumë vipa drejt Tiranës, nga Totti te ish-presidentja e klubit! Kush vjen sonte në kryeqytet! Feyenoord klub me më shumë histori


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore