Tifozi humb ndjenjat në ‘Selman Stërmasi’, mjeku i klubit të Tiranës ndërhyn për të normalizuar situatën

Disa momente paniku janë rregjistruar pak para ndeshjes Tirana-Skënderbeut. Një tifoz i moshuar, i cili kishte shkuar për të ndjekur nga afër këtë sfidë, ka humbur ndienjat për disa sekonda.

Persona të tjerë që ishin pranë tij kanë sinjalizuar mjekun e skuadrës së Tiranës, Tedi Maqellari, i cili ka ndërhyrë menjëherë dhe fatmirësisht tifozi ndodhet në gjendje të stabilizuar. I vetmi problem është se gjatë gjendjes së të fiktit tifozi u rrëzua dhe çau ballin, por asgjë nuk është shqetësuese.

Pas normalizimit të situatës ndeshja ka nisur pa asnjë problem.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në Kosovë, dy kamionë bllokuan rrugën Mitrovicë- Leposaviç dhe persona të maskuar qëlluan në drejtim të makinës së policisë

Vrasja e policit në Kosovë, dy kamionë bllokuan rrugën Mitrovicë- Leposaviç dhe persona të maskuar qëlluan në drejtim të makinës së policisë