Tiranë, arrestohet vjedhësi i studios
së fotove në Institutin Bujqëso

Tiranë, arrestohet vjedhësi i studios<br />së fotove në Institutin Bujqëso
TIRANE- Policia e Tiranës, gjatë një operacioni ka bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e shtetasit Artur Lushnja.

Sipas burimeve, gjatë një kontrolli policor në banesën e tij, janë gjetur disa sende të cilat mendohet se Artur Lushnja i ka vjedhur në një dyqan fotosh në zonën e Institutit Bujqësor.

Dyqani i fotove, pronë e shtetasit Arbër Roshi, ishte vjedhur në datën 06.04.15. Në cilësinë e provës materiale, efektivët kanë sekuestruar disa aparate fotografike.


Redaksia Online
(d.a/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve