Tirana e Dedes nuk di të fitojë, Laçi pa trajner shpërtallon Apoloninë! Tjetër barazim për Teutën

Tirana e Nevil Dedes duket se nuk di të fitojë. Kampionët në fuqi edhe pse kaluan të parët në avantazh nuk kanë marrë më shumë se një barazim në javën e pestë të Superligës kundër Kastriotit. Golit të Muçit krutanët iu përgjigjën me De Silvën.

Për Tiranën kjo është ndeshja e katërt pa fitore dhe e dyta që mbyllet barazim. Ndërkohë që befasia ditës sot ka ardhur nga kurbini, atje ku Laçi pasi largoi trajnerin Cungu ka fituar me shifrat 6-1.

Sfida tjetër e orës 13:45 mes Bylisit dhe Teutës ka përfunduar me shifrat 0-0.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pse Basha fshihet çdo 21 janar?