KUJDES! Pamje të rënda/ Aksident rrugor te ‘5 Maji’, përplasen 2 makina, e pëson kalimtari në trotuar! Humb këmbët

TIRANË- Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e ‘5 Majit’, ku si pasojë e përplasjes së 2 makina, është plagosur rënë një kalimtar.

Mësohet se si pasojë e përplasjes së dy makinave, nga forca njëra prej tyre ka ecur mbrapsht duke goditur kalimtarin që po priste në trotuar në vijat e bardha.

Report Tv mëson se si pasojë e kësaj goditje fatale, kalimtari ka humbur këmbët. Videoja që Report Tv sjell është shumë e rëndë, e cila vjen nga momenti kur makina përplas kalimtarin. 

B.K./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vjosa: 15/01/2021 19:48

    MERRENI ATE shkerdhate dhe vareni aty ,,ku ka vrare ate te shkretin....nuk merr vesh ndryshe kjo rrace e poshter-katunaro--maloke,,,enveri i vinte hakut ketyre...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Apeli i GJKKO-së lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Fredi Belerin, Ambasadorja greke:  Pati parregullsi, të lejohet të marrë pjesë në seancën e PE

Apeli i GJKKO-së lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Fredi Belerin, Ambasadorja greke: Pati parregullsi, të lejohet të marrë pjesë në seancën e PE