Tiranë/ 35-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përfundon poshtë urës së Lanës te rrethrrotullimi i Shkozës! Dërgohet në spital

TIRANË - Një tjetër aksident ka ndodhur në afërsi të rrethit të Shkozës.

Në orët e para të mëngjesit, automjeti i drejtuar nga F.H., 35 vjeç, doli nga rruga duke rënë në lumin Lana.

'Më datë 04.05.2024, rreth orës 05:30, në afërsi të rrethit të Shkozës, shtetasi F. H., 35 vjeç, duke drejtuar automjetin dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga, duke rënë në lumin Lana.', thuhet në njoftimin e policisë

Si pasojë, drejtuesi i mjetit, ndodhet në spital sipas njoftimit paraprak të policisë, ndërsa në vendngjarje ndodhet një grup hetimor ku po hetohet për rrethanat e plota të aksidentit.

G.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Neptun Kosova mbështet ekspozitën 'Reporting House' në Prishtinë në përkujtim të ngjarjeve të luftës në Kosovë

Neptun Kosova mbështet ekspozitën 'Reporting House' në Prishtinë në përkujtim të ngjarjeve të luftës në Kosovë