Tiranë/ Gjendet një i moshuar i humbur në Kamëz, policia: Njoftoni 112 nëse keni dijeni për familjarët e tij! Dyshohet me probleme të shëndetit mendor

Tiranë/ Gjendet një i moshuar i humbur në Kamëz, policia: Njoftoni 112 nëse keni dijeni për familjarët e tij! Dyshohet me probleme të shëndetit mendor

TIRANË- Një i moshuar që dyshohet se vuan nga probleme të shëndet mendor gjetur ditën e sotme i vetëm në zonën e Kamzës në Tiranë. Policia e Tiranës njofton se i moshuari është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr. 5.

Policia ndan njoftimin për të informuar qytetarët që mund të kenë dijeni për familjarët e të moshuarit.

I moshuari nuk mund të identifikohet, nuk e mban mend banesën ku jeton dhe është shoqëruar në Komisariatin Nr. 5 në Tiranë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Vangjush Dako akuzohet dhe për një tender, dëmi ndaj shtetit 180 mln lekë

Vangjush Dako akuzohet dhe për një tender, dëmi ndaj shtetit 180 mln lekë