Tiranë/ Goditi me thikë 35-vjeçarin gjatë një sherri në Kombinat, arrestohet autori

Tiranë/ Goditi me thikë 35-vjeçarin gjatë një sherri në Kombinat, arrestohet autori

Foto ilustruese

TIRANË- Një 35-vjeçar në Kombinat ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti për motive të dobëta me një 40-vjeçar.

Autori i ngjarjes, 40-vjeçari me iniciale E.B ëstë arrestuar, ndërsa 35-vjeçarin, i identifikuar vetëm me iniciale R. G është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin E. B., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës shtetasin R. G., 35 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.”, njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, më i forti që ka goditur vendin në 100 vitet e fundit

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, më i forti që ka goditur vendin në 100 vitet e fundit