Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit në gjendje të dehur dhe përplaset me derën e një biznesi, arrestohet analisti Roland Lami

TIRANË-Analisti Roland Lami është arrestuar pasi duke drejtuar mjetin e tij në gjendje të dehur ka humburi kontrollin dhe është përplasur me derën e një biznesi.

Pas ngjarjes analisti është arrestuar nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Tiranës.

Roland Lami, 48 vjeç, është i njohur në botën e medias, pasi është pedagog, profesor i shkencave politike dhe analistë. Gjithashtu, ai  ka botuar me dhjetëra artikuj në revista shkencore brenda dhe jashtë vendit.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Ilir Yzeiri: Normalë? E pamundur! Anormalë? Çdo ditë