Aksident tragjik në Tiranë! Makina përfundon në lumin Lana, humb jetën shoferi

Aksident tragjik në Tiranë! Makina përfundon në lumin Lana, humb jetën shoferi

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 4 maj, në Bërxullë të Tiranës. Drejtuesi i një mjeti ka humbur kontrollin dhe makina ka përfunduar në lumin Lana.

Fatkeqësisht, ngjarja ka rezultuar fatale për shoferin, i cili humbi jetën. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00 ndërsa shoferi Xh.H., po ushëtonte në drejtim të Rinasit.

“Më datë 04.05.2024, rreth orës 19:20, në Bërxullë në drejtim të Rinasit, shtetasi Xh. H., duke drejtuar automjetin dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga, duke rënë në lumin Lana. Si pasojë shtetasi Xh. H. ka humbur jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • beni: 05/05/2024 03:47

    duhen vene barriera metalike ne disa segmente qe konsiderohen te rrezikshme....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin