Tiranë/ Arrestohet 47-vjeçari te ‘Komuna e Parisit’, u kap me 400 gramë kokainë! E shpërndante në zona të ndryshme të qytetit

Tiranë/ Arrestohet 47-vjeçari te ‘Komuna e Parisit’, u kap me 400 gramë kokainë! E shpërndante në zona të ndryshme të qytetit

Artur Zhuleku dhe kokaina e sekuestruar

TIRANË- Në 47-vjeçar është arrestuar në Tiranë pas një operacioni anti-drogë të zhvilluar në zonën e ‘Komunës së Parisit’. Në pranga ka rënë Artur Zhuleku, i cili pasi siguronte lëndën narkotike, e shpërndante atë në doza të vogla në zona të ndryshme të Tiranës. 

Operacioni ‘Komuna’ i zhvillua në rrugën ‘Bill Klinton’. 47-vjeçatri është ndaluar nga forcat e policisë dhe pas kontrollit i është gjetur kokaina. Zhuleku rezulton edhe pronar i një bar-kafe në zonën e ish-Bllokut. 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Dekonspirimi i aksionit për arrestimin e Dakos, SPAK nis hetimet ndaj personave që nxorën sekretin hetimor

Dekonspirimi i aksionit për arrestimin e Dakos, SPAK nis hetimet ndaj personave që nxorën sekretin hetimor