Tiranë, shoferi gjendet i pajetë brenda kamionit, dyshohet vdekje natyrale

Foto ilustruese

TIRANE-Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm brenda kamionit të tij. Viktima është 50-vjeçari me inicialet V. L.

Sipas policisë, 'kamioni ishte parkuar tek mbikalimi pas “Casa Italia”-s ndërsa nga kqyrjet në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup apo dëmtime të tjera'.

Paraprakisht dyshohet se 50-vjeçari ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale, ndërsa për përgjigjen përfundimtare pritet ekspertiza mjekoligjore.

  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sllovakia aprovon për përdorim Sputnik V, në qershor nis vaksinimi